Dünya Çay Evi Gıda San ve Tic A.Ş
Teff Zayıflama Çayı Teff Zayıflama Çayı
Teff Zayıflama Çayı

Teff Zayıflama Çayı Tohumu 

Teff Zayıflama Çayını tüm dünya kullanıyor.Biz ise daha yeni yeni adını anıyoruz beklemek bile yersiz. Hemen siparişinizi verin. 

120,00 TL

Kg

Sipariş Özetiniz

           Sipariş Toplamınız :
,00 TL
            Kargo Bedeli          :
,00 TL
            Ödeme Tutarı        :
,00 TL
   

Teff Zayıflama Çayı Tohumunu diğer kişiler 15 günlük verirken biz ise 1 aylık çayınızı daha az oaraya sizlere sunuyoruz. Çünkü biz Dünya Çay Evi Gıda San ve Tic A.Ş yiz.

Doğal metabolizma hızlandırıcı özelliği ile bilinen teff bitkisinden elde edilen teff tohumu çayının faydalarını şu şekilde belirtebiliriz:

  • Vücutta kiloya neden olan ödemin atılmasına yardımcı olur.
  • Fazla yağların dışarı atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bölgesel olarak zayıflamaya destek olur.
  • Tokluk hissi verir ve belirli ölçüde iştah kapanması sağlar. Böylece hem kilo vermeye yardımcı olur hem de vücutta yeni yağ oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
  • Sindirim sisteminin etkin ve dengeli çalışmasını sağlar. Düzenleyici etki yaratır.
  • Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar.
  • Antioksidan özelliği sayesinde vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygun olan teff tohumlu çayın zararlarıbulunmamaktadır. Tamamen doğal bir içerikten oluşan birçok bitki ile desteklenen teff çayı kullananlar yapmış oldukları yorumlarda düzenli kullanım sonucunda etkili sonuç alabildiklerini belirtmişlerdir. Yapılan incelemelere göre ürün herhangi bir yan etkiye yol açmamaktadır. Fakat hamile kadınların kullanımına uygun değildir. Bunun yanında eğer bir hastalıktan dolayı devamlı olarak ilaç kullanmak zorundaysanız doktorunuza danışıp kullanmanız daha uygun olacaktır.

© Copyright 2017 Yazılım ve Tasarım NoyaWeb