Dünya Çay Evi Gıda San ve Tic A.Ş
Honey Meuse Çayı
Honey Meuse Çayı

Yağlarınızı yakmak ve metobolizmanızın çalışmasınımı istiyorsunuz  size yepyeni bir aromatik karışımı ile birlikte hemen zayıflamaya başlayın. 

29,90 TL

Adet

Sipariş Özetiniz

           Sipariş Toplamınız :
,00 TL
            Kargo Bedeli          :
,00 TL
            Ödeme Tutarı        :
,00 TL
   
Güney Afrika’nın doğu bölgelerinde yetiştirilen bir çay türüdür. Rooibos ile aynı bitki ailesinden olan Honey Bush bazen rooibosla karıştırılsa da aslında birbirinden farklı iki çaydır. Honey Bush Roibosa göre adından da anlaşılacağı gibi daha tatlı bir tada sahiptir. İçinde kafein bulunmayan bu çayı geceleri de rahatlıkla tüketebilirsin. Peki, anti- obezite etkili bu çayın metabolizmana destek verdiğini biliyor muydun? 2013 yılında yapılan bir araştırmaya göre Honey Bush çayının vücudunda lipolizi, yani yağları yakma etkisini arttırıcı özelliği mevcut! Ayrıca bu çay metabolizmana yağlarını yakma dışında kan şekerini düzenleyerek de yardımcı oluyor. Şimdi özel baharat ve aromatik karışımı ile ciddi anlamda zayıflayın.
 
İçindekiler: Honey Bush  çayı 
 
Yapılışı :  95°C – 100°C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1-2 çay kaşığı koyularak 6-7 dakika demlenmesi önerilir. Dilerseniz süt ilave ederek de içebilirsiniz.
 
Net: 50 gr  
 
Kaç Fincan çıkar:   35 fincan
 
© Copyright 2017 Yazılım ve Tasarım NoyaWeb