Dünya Çay Evi Gıda San ve Tic A.Ş
Assam Çayı Assam Çayı Assam Çayı Assam Çayı
Assam Çayı
Assam   çayı Hindistan’ın kuzeydoğu bölgesindeki Assam Brahmaputra vadisinin yeşil bereketli topraklarında yetişir. İçimide kokusu da muhteşem bir çaydır. Dünyanın vazgeçemediği lezzetler arasındadır. En iyi çaylar arasındadır.
 
32,00 TL

Adet

Sipariş Özetiniz

           Sipariş Toplamınız :
,00 TL
            Kargo Bedeli          :
,00 TL
            Ödeme Tutarı        :
,00 TL
   
Assam   çayı Hindistan’ın kuzeydoğu bölgesindeki Assam Brahmaputra vadisinin yeşil bereketli topraklarında yetişir. 150 yıldır çayın tadını bilenlerin vazgeçemediği bir lezzet olan Assam çayı sert, buruk tadı, parlak koyu demi, dünyanın hiçbir çayında eşi olmayan tamamen doğal zengin aroması ve damakta bıraktığı dolgun tadı ile çay severlere eşsiz bir lezzet sunar. Yapraklarına zarar gelmemesi için elle toplanan bu nadide çay “Tippy Golden Broken Orange Pekoe” kategorisindeki en iyi çaylardan biridir. İlk günkü tazeliğini korumaya yarayan metal şık 100 gr lık ambalajıyla hem kendiniz hem de sevdikleriniz için nadide bir hediye alternatifi oluştumraktadır.
 
İçindekiler: Siyah çay 
 
Yapılışı :  90 ºC - 95 ºC  sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1.5 çay kaşığı koyularak  5 dakika arası demlenirse muhteşem bir dem ve tat alırsınız.  
 
Net: 50 gr  
 
Kaç Fincan çıkar: Ortalama  35 fincan 
© Copyright 2017 Yazılım ve Tasarım NoyaWeb